Apie įmonę

Uždaroji akcinė bendrovė“ARLEVITA“ įkurta 2000 metais. Ji randasi aukštaitijos sostinėje – Panevėžyje. Tai viena didžiausių plastikinės baldinės furnitūros gamybos įmonių Lietuvoje. Be vietinės rinkos, savo produkciją eksportuojame  į Latviją, Estiją.Ilgametė patirtis, aukšta gaminių kokybė, konkurencinės kainos, operatyvus prekių pristatymas, gera reputacija leidžia sėkmingai konkuruoti su kitais gamintojais.Mūsų noras tobulėti, išlaikyti ir didinti užimamos rinkos dalį bei stiprinti konkurencinį pranašumą skatina gerinti gaminių kokybę, investuoti į darbuotojų kvalifikaciją.

Pagrindinė UAB“ARLEVITA“ veikla yra plastmasinių gaminių liejimas įpurškimo būdu. Pagrinde savo gaminius tiekiame baldų gamybos pramonei. Plastmasės gaminių liejimo srityje naudojamos įvairios plastmasės žaliavos. Dirbame su plataus vartojimo ir techniniais polimerais – LDPE, HDPE, PP, PS, ABS.

Didžioji įmonėje naudojamų liejimo formų dalis yra įmonės nuosavybė. Dirbame ir su užsakovo įranga. Jei užsakovas neturi liejimo formos, tarpininkaujame užsakant jos pagaminimą. Visi gaminiai gaminami taip, kad atitiktų ES ir Lietuvos Respublikos standartus bei užsakovų reikalavimus.